Расширенный поиск
29 Марта  2024 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Къуллукъчума, деб махтанма, къуллукъ – хаух джамчыды!
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Халкъгъа джарагъан, джарлы къалмаз.
  • Тамбла алтындан бюгюн багъыр ашхы.
  • Акъыллы – эл иеси, тели – эл баласы.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Эркишиге тары кебек танг кёрюнюр.
  • Мал ёлсе, сюек къалыр, адам ёлсе, иши къалыр.
  • Гугурук къычырмаса да, тангны атары къалмаз.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Джеринден айырылгъан – джети джылар, джуртундан айырылгъан – ёлгюнчю джылар.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Билими азны – ауузунда кирит.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Окъугъан озар, окъумагъан тозар.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Иги адам абынса да, джангылмаз.
  • Байлыкъ болгъан джерде, тынчлыкъ джокъду.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Алим болгъандан эсе, адам болгъан къыйынды.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Аман киши кеси юйюнде – къонакъ.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Чабакъсыз кёлге къармакъ салгъанлыкъгъа, чабакъ тутмазса.
  • Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
  • Ишин билген, аны сыйын чыгъарады.
  • Агъач – джерни чырайы, кийим – эрни чырайы.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Аджалсыз ёлюм болмаз.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Агъач халкъгъа алтынды, иссиликге салкъынды.
  • Ишленмеген джаш – джюгенсиз ат, ишленмеген къыз – тузсуз хант.
  • Иги болса, тамадама – махтау, аман болса, меннге – айыб.
  • Ач къарным, тынч къулагъым.
  • Нарт сёз къарт болмаз.
  • Джылар джаш, атасыны сакъалы бла ойнар.
  • Къыйынлы джети элни къайгъысын этер.
  • Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
  • Кенгеш болса, уруш болмаз.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
  • Джумушакъ терекни къурт ашар.
  • Аман адам элни бир-бирине джау этер.
Страницы: 1
Totur_Ram поздравляю тебя с днем рождения.
 
Totur_Ram поздравляю тебя. Насыблы бол. Отуз джыл болду. Энди бир иги къыз сеннге бир табсакъ къуанчлы болурунг. А то все время злой модератор))
Изменено: recepe - 14.06.2014 03:04:57
Не иди позади меня — возможно, я не поведу тебя. Не иди впереди меня — возможно, я не последую за тобой. Иди рядом с коровой чтоб своим мычанием не пугать людей!
 
Прими и от меня поздравления! Насыблы бол, муратларынга джет! Айтылгъан-айтыллыкъ алгъышла къабыл болсунла!
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
 
Рамазан, алгъышлайма! Иманлы бол, муратларынга джет))))) :серенада:
 
О! Сау бол, Реджеб тенгим!))) :дайпять: Кеб айтмасанг да, таб келишдиргенсе))) :lol: :lol: :lol: Биргелей!)))
Sane, Малина, Сау болугъуз, къызла! Аллах разы болсун, джашаугъузну рахат, джарыкъ, къууанчлы, кесигиз сюйгеннен да иги этсин! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:
 
:дайпять:
Братан! С днем рождения!..Аллах саулук берсин! Муратларынга да джеттирсин!..я тебя уважаю!)))))))))
 
С днем рождения, Рамазан!
Дунияда не ахшылыкъ бар эсе, Аллах санга ёнчелемей берсин!
Сенича жашларыбыз миллетибизде кёп болсунла, бек тынгылы, иги адамса!
Изменено: Dalila - 14.06.2014 11:10:12
 


Рамазан, вот чистАсердечно же есть, вот, так чистАсердечно поздравляю!))
Желаю счастья! Будь! (с) Гокгачыкъ )))
Да, еще она (она - это Гокгачыкъ) писала: "Ну, кесинг билесе да".)))

Рамазан, ну, кесинг билесе да)))), Ну, сен билгенликге, мени все равно айтырым келеди))). Билмейме, алай нек болгъанын)), но билгенинги билсем да, все равно айтырым келеди)). Рамазан, ма сен барды да, ма сен аллай иги затчыкъса, ма сеннге хаман къууаныб турама мен)). Ма мен сеннге хаман "Туу машаЛла" деб турама, сеннге кез тийб къалмазча, ма аллай бек къууаныб турама мен сеннге хаман)). Ма, мен бард да, мен художник болсам бард да, ма меннге: "Кюнню суратын сал", - деселе бард да, ма мен кюнню сеннге ушатыб суратын саллыкъ эдим)), ма аллай бир нюрюнг барды сени. Ма, энтда "Туу МашаЛла" дедим)). Сен ма аллай бек къууандыраса хаман адамланы, аллай бек къууандыраса, что ма аллай джашлары болса, аллай джашланы Аналарына, Аталарына хаман алгъыш этиб турурлары келеди адамланы, аллай джаш есдюргенлери ючюн). Анангы, Атангы, саулай джууукъларынгы Аллах хар къуру къууандырсын сенден, сени да аладан къууандырсын! Насыбынг елчесиз кеб болсун, саулугъунг, къарыуунг мардасы бла кереклисича бир болсун, ийманынг кючлю болсун! Ма бу игиликле барысы да Аллахдан болсунла сеннге! Ма, дагъада Реджеб бир алгъыш этди, ол да быйыл толсун), кесингча бир ачыкъ джюрекли, ариу халили, адебли, намыслы, ариу къызчыкъгъа тюбетсин Аллах!)) :гоккачыкъ:
Изменено: Сэстренка - 14.06.2014 12:29:34
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Присоединяюсь к словам Recepe :))),
Муратларынга джет Рамазан!
 
Рамазан, от души поздравляю.
Подписываюсь под словами Сэстренки) Халег джаратама и как талантливого, очень интересного форумчанина, и как человека с редким обаянием, и как одного из лучших модераторов на нашем форумном веку :гоккачыкъ:
Алгъышлада айтырлай болсун узакъ ёмюрлю, джарыкъ насыблы, толу берекетли джашауунг. Аллах разылыгъын кёр хар тутхан ишингде.

п.с. Реджеп, надо было тебе отплатить Рамазану его же монетой - выложить всякую инфу про жизнь именинника))) Хотя и так понятно - будущей его половинке капитально повезёт)) И мы все с большим удовольствие поучаствуем в красочной поздравительной теме)))
 
Totur_Ram, ! УЛЛУ АЛЛАХ, КЁБ ДЖЫЛЛАНЫ БАШЫ ЭТСИН ТУУГЪАН КЮНЮНГЮ ! ИМАН,САУЛУКЪ,БИЛИМ...!!!!
с УВАЖЕНИЕм !
 
И я поздравляю замечательного человека, интересного форумчанина и отличного модератора с Днем Рождения !
Пусть все задуманное тобой - непременно сбудется ! Будь бесконечно счастлив !
Потому что жизнь измеряется не числом вдохов-выдохов, а моментами, когда захватывает дух!(с)
 
Рамазан, алгъышлайма! Аллах муратларынга джетдирсин, эм насыблы адамлагъа тенг этсин!)))
 
Алгъышлайма,Рамазан!!!Эки дунияны намысын,сыйын берсин Уллу Аллах, санга да, сен сюйген адамлагъа да!!!!
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Рамазан, алгъышлайма! Аллах иги муратларынгы берсин! Саулукълу, насыблы бол!

http://www.youtube.com/watch?v=o_o08vgaw_Q
псори тамам
 
всезнайка, под видео "Поделиться", потом HTML-код, копируешь ссылку из квадратика и в форуме вставляешь прямо где сообщение пишешь. Просмотргъа бассанг пусто кергюзтеди, не обращай внимания, нажимай на "отправить", отправить этсенг видео чыгъады.



Попробуй, "изменить" эт да кесинги постигинги, я потом свое удалю.
Изменено: Сэстренка - 14.06.2014 19:15:01
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Цитата

Totur_Ram пишет:
Sane, Малина, Сау болугъуз, къызла! Аллах разы болсун, джашаугъузну рахат, джарыкъ, къууанчлы, кесигиз сюйгеннен да иги этсин!
сени туугъан кюнюнгде бизда алгъышла эшитдик... сау бол )))
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
 
Happy Birthday Roma!:-)

Djashaulu bol! Etken muratlarynga djet!

Logikag'a uretirge da unutma bizni, marja:))))))))))))

xx
 
Будь счастлив!
PS
Я тебе скажу, нехило юбилей отмечаешь)
 
насыплы бол..)
Румынский институт незаконченных исследований выяснил, что в восьми случаях из десяти.
 
Рамазан, Поздравляю!
пусть исполняются твои мечты!

 
О! Какие прекрасные, светлые, добрые слова!!!
Даже не знаю, что и сказать... ОЧень тронули до глубины души. Вот я понимаю, если бы был таким как вы описали! О!!! Как я был бы рад! Это было бы супер как отлично! Но тут, такое дело, так обрисовали, что мне теперь хотя и очень приятно, но неудобно)))
Больше всего не люблю разочаровывать людей, тебе доверяют, а ты чем-то подводишь. Прошу у Всевышнего, чтобы наделил меня частью описанных вами добрых свойств и не посылал мне обстоятельств в которых я не выполню ваших ожиданий.
В пятый раз перечитал ваши поздравления, и весь в раздумьях... Аллах иги муратларыгъызны къат-къат этиб юйлеригизге берсин! Аллай простой адамласыз))) Аллах сизни киши алдамазча, сокъурандырмазча тенглигке-джууклугъга керти иги деменгили адамла берсин! Ариу сезле айтхан бла ариу ишле этген излеулеригизни келюгюзден чыртдан да кетермесин!
Бек уллу сау болугъуз! Аллах чексиз кеб насыб берсин! Барыгъызгъа да!
 
туугъан кюнюгюз бла алгъышлайма!! Аллах бооооогъан муратыгъызны толтурсун, кеееб джыл джашаб, бизге да трансляцияланы джандырыб турурча этсин :oops: :oops: :гыы:
Манзуратти
 
кузнечик, Сау бол, биргелей!))) :гоккачыкъ:
Трансляцияны уа любой заман айтдыгъыз, этдим да къойдум))) бир кнопканы басама, къру)))
 
Totur_Ram, вот ты себе ДНюху вчера отгрохал!!!))) Путин, наверное, так свой ДР не отмечает))))))
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Рамазан, кечирек къалдым эсем да, алгъышлайма!
Ачыкъ жюрекли, таза ниетли адамладан бирисе. Аллах саулукъ берсин кесинге, битеу жуукъларынга, тенглеринге!
 
я конечно хоть и поздно :oops: , но не могу тебе не написать тут :куку: ...

Всегда и грустно, и приятно
Свой день рожденья отмечать:
Уходят годы безвозвратно,
Их только успевай считать.
Но время, будто бы теченье,
Ничто не в силах удержать.
Тебе сегодня в день рожденья
Хочу я счастья пожелать,
Удачи, радости, успеха,
Здоровым быть, беды не знать,
Преграды в жизни и помехи
Легко и быстро устранять,
Побольше смеха, меньше грусти -
И никогда не унывать.
С Днем Варения ! :куку:



от души Рамазан Аллах саулук берсин!!! :превед:
Ваша ослепительная красота - омерзительна,
Когда в вас нет чистой души..
 
Сау болугъуз, къызла!
Аллах разы болсун! Иги муратларыгъызны толтурсун!
Биргегизге турургъа насыб бла саулукъну буюрсун!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
 
Рамазан, тууган кюнюгбла алгышлайма ызындан бара))) Муратларынга джет! В простоте хорошему пацану хочется пожелать Всего Всего самого хорошего сочного и спелого в жизни!!!))) И самое главное вспомнил... Не забывай нас!)))
 
Я тоже поздравляю!!!Аллах иманынгы къаруулу этсин))))
Мы тебя не забудем)))))ты самый лучший модератор )))))))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Тотур_Рам! Поздравляю!)) Ты где, станишник?)) Я немного опоздал, пробки были :lol:
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный