Расширенный поиск
18 Мая  2024 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Кютгени беш эчки, сызгъыргъаны уа, джерни джарады.
  • Кёрмегеннге кебек – танг, битмегеннге сакъал – танг.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Ауругъаннга – кийик саулукъ, джетген къызгъа – чилле джаулукъ.
  • Биреуню тёрюнден, кесинги эшик артынг игиди.
  • Уруну арты – къуру.
  • Нёгер болсанг, тенг бол, тенг болмасанг, кенг бол.
  • Адам сёзюнден белгили.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Кёзден кетген, кёлден да кетеди.
  • Чомартны къолу берекет.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Ётген ёмюр – акъгъан суу.
  • Тойгъандан сора, ашны сёкме.
  • Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
  • Джети тилни билген джети кишиди.
  • Ашатыргъа иш – ашхы, ишлетирге аш – ашхы.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Аш иеси бла татлыды.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Таукел адам тау тешер.
  • Мадар болса, къадар болур.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Суугъа – чабакъ, къаягъа – ыргъакъ.
  • Ёлген ийнек сютлю болур.
  • Хата – гитчеден.
  • Биреу ашаб къутулур, биреу джалаб тутулур.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Чыкълы кюнде чыкъмагъан, чыкъса къуру кирмеген.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Окъ къызбайны джокълайды.
  • Адам къаллай бир ишленмесе, аллай бир кесин уллу кёреди.
  • Тынгылагъан тынгы бузар.
  • Тойгъан антын унутур.
  • Джылыгъа джылан илешир.
радио "Барс-Эль" - хош келигиз!
 
можете побаловаться пока..)) и высказывать свои пожелания... ( :низачто: )

кнопка в правом верхнем углу:
радио.jpg (34.5 КБ)
...
Страницы: Пред. 1 ... 16 17 18 19 20
Ответы
 
Цитата
РСС пишет:
Цитата
Tau-ulan пишет:
К кому обратится что бы их загрузили?
все вопросы и предложения (включая аудиозаписи) отправляйте на sarinstudio@mail.ru он занимаются и радио и аудиоразделом))
Салам. Болсун, я отправлю их на этот ящик, а там сами решите. Если я правильно понял ты и есть Руслан. Если это так то я крепко пожимаю тебе руку! Аллах саулукъ берсин!
Странно они там есть. Мне сказали что их скачали с аудио раздела. А почему тогда в "Исполнители" нет Халит Айбазов? И как добрать до этой страницы http://www.elbrusoid.org/audio/categories/3097/ ? Я только ссылкой туда попал....
Изменено: Tau-ulan - 24.06.2013 15:38:07
 
Цитата
Tau-ulan пишет:
Салам. Болсун, я отправлю их на этот ящик, а там сами решите. Если я правильно понял ты и есть Руслан. Если это так то я крепко пожимаю тебе руку! Аллах саулукъ берсин!
Алейкум салам, биргелей, сау бол, Аллах разы болсун)
Цитата
Tau-ulan пишет:
Странно они там есть. Мне сказали что их скачали с аудио раздела. А почему тогда в "Исполнители" нет Халит Айбазов?
дело в том что архив карачаевского радио ранее был загружен как есть без обработки (за исключением удаления шума ленты, а противофаза, щелчки и другие артефакты остались) в соответствующий раздел а не в общий... сейчас же я пытаюсь бороться за качество звука... все что можно более менее привести в порядок привожу и загружаю как следует в общий раздел по артистам... вот твой Айбазов Халит :) http://www.elbrusoid.org/audio/performers/397247/
Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
 
да и все что появляется в аудиоразделе будет появляться на радио :) а если вы хотите чтоб ваша любимая песня звучала на радио чаще то голосуйте за нее в том же аудиоразделе :)
Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
 
Салам алейкум, Руслан. Я очень часто слушаю радио на андройд телефоне. Слушаю через браузеры. Но все они глохнут через минут 20-30 (телефон уходит в спячку). И слушать через браузер не совсем удобно.
Если у тебя есть связь с разработчиками андройд приложений, не мог бы ты попросить что бы они написали маленькую программку для радио.
Я думаю это приложение не такое уж сложное, и не займет у них много времени.
Саубол!
 
Tau-ulan, Алейкум Салам, я понял тебя. У нас есть свой разработчик, уважаемый Азамат Спб хоть уже и не Спб) помню он при мне слепил такое приложение для айос, демо версию, с моим фото, где я грустный когда радио не играет и веселый когда "... джашна джашна къонакъны сюйген джомакълы Къарачааай" эмда Малкъар) передам твои пожелания как только увижу) возможно, как у него будет время, он займется этим, а мы поможем чем сможем :)
и будет тогда у нас два приложения Радио Барс Эль для андроида и для айос с моей надеюсь смешной физиономией)), так что тебе сау бол :)
Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
 
Салам, Руслан! Я очень жду это приложение для андройда. Не хочется надоедать, но хотел еще раз спросить, нам ждать его?
Джылы болаесе, ол менге бек керек боллукъду. Мен айтханымча передатчик этгенме, кюн джылынаесе, антенна салыб, Джегетей Аягъына радиону транслировать этерге деб турама. Сау кюнню компну джандырыб тургъан къыйын боллукъду. Аны ючюн сигналны андройд телефондан иерге излеем.
 
Tau-ulan, Алейкум Салам! Бизде Азамат_Спбды аллай затлагъа уста, анга сордум да ол этиб бошаргъа кёб къалмагъанды деди.
А передатчикни юсюнден а, иги боллукъ эди, алай а аны крал бла оноулашмасанг къайгъысы радиогъа джетмезни...
Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
 
Радиогъа джетерек тюлдю, джетсе менге джетерик ди. И то на первый раз конфискация. Это будет на мой страх и риск. :гыы:
Цитата
РСС пишет:
Tau-ulan, Алейкум Салам! Бизде Азамат_Спбды аллай затлагъа уста, анга сордум да ол этиб бошаргъа кёб къалмагъанды деди.
А передатчикни юсюнден а, иги боллукъ эди, алай а аны крал бла оноулашмасанг къайгъысы радиогъа джетмезни...
Изменено: Tau-ulan - 21.12.2013 21:42:47
Страницы: Пред. 1 ... 16 17 18 19 20
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный