Расширенный поиск
20 Мая  2024 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Ёзденликни кёбю ётюрюк.
  • Чалманны аллы къалай башланса, арты да алай барады.
  • Татлы тилде – сёз ариу, чемер къолда – иш ариу.
  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Тил – кесген бычакъ, сёз – атылгъан окъ.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Ана кёлю – балада, бала кёлю – талада.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Халкъны джырын джырласанг, халкъ санга эжиу этер.
  • Хар зат кесини орнуна иги.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Тойгъа алгъа да барма, тойда артха да къалма.
  • Къолунгдан къуймакъ ашатсанг да, атаны борчундан къутулмазса.
  • Босагъа таш юйге кирмей эди, тыбыр таш эшикге чыкъмай эди.
  • Къызны минг тилер, бир алыр.
  • Къонагъы джокъну – шоху джокъ.
  • Сёлеш деб шай берген, тохта деб, сом берген.
  • Бек ашыкъгъан меннге джетсин, дегенди аракъы.
  • Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Кёб джашагъан – кёб билир.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Намысы джокъну – дуниясы джокъ.
  • Биреуге аманлыкъ этиб, кесинге игилик табмазса.
  • Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
  • Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Суугъа – таянма, джаугъа – ийнанма.
  • Ата Джуртун танымагъан, атасын да танымаз.
  • Адамны адамлыгъы къыйынлыкъда айгъакъланады.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Юреннген ауруу къалмаз.
  • Азыгъы аз, алгъа къабар, аты аман, алгъа чабар.
  • Уллу къашыкъ эрин джыртар.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Къонакъ кёб келюучю юйню, къазаны отдан тюшмез.
Страницы: 1
Я благодарен Аллаху, что есть!
 
Тихо подойду, я тебе скажу сердце не тая, МОЯ любимая, Боже как люблю, Боже как горю, я схожу с ума, МОЯ Любимая. Ты услышь меня, все мои слова, сердце из огня, моя любимая, в целом мире мы, лишь с тобой одни только ты и я, МОЯ ЛЮбимая. Ночью иногда, я лежу без сна, мысли про тебя моя любимая, я блогадарю, Бога за мечту, счастье для меня моя любимая.Ты в моей судьбе, ты в моей душе, ты ведь навсегда моя любимая!!!!
 
:)))))))))))))))))))))))))))))
 
мечта!!!!!!!!!!
 
ДИ!Она не мечта, ОНА реальность...до которой нужно только дойти!
 
Таулянка Иги къыз САНГА---> Жанымча керген, сюйгеним а барды, хар кюнден аны жокълайма, бир кюн болмасада, бир кюн а болур деп, умут юзмейн а сакълайма. Башыбыздагъы жарыкъ жулдузчукъ, ол таула артына батады, ариу сыфатынг кезюмден а кетмейди тангым аман бла атады!!! Мен жолгъа чыгъып аллынга уа къарай эки кезюмден бошайма, бу сюймеклигим элге уа белгиди, болмаз къайгъыгъа къалгъанма!!! Мен жырла айта, ол жырла уа жаза атынгы жыргъа салгъанма, ийнана эсенг мен ант а этеме сени сагъына уа жашайма!!!Сени сюйгенден жашайалмайма башыммы алып кетмесем, бу жашау манга уа неге уа керекди мен муратыма уа жетмесем :( !!!
 
Жарыкъ тангымы жулдузу, ариу нюрюсе сен, Кавказ тауланы жулдузу, къайсы жерденсе сен?!:)
 
Асланбий, КАК ТЫ СКАЗАЛ ? Я ГОТОВ ЦЕЛОВАТЬ ПЕСОК НА КОТОРЫЙ ТЫ ХОДИЛА!!!!!!!!!
 
Каролина, обязательно все надо испоганить? :(
 
Сени къара чачынг табанынга жете, кезлеринг кезюр ойнайла. Узун кирпиклеринг кезлеринги жаба, жарыкълыгъынгы жашыралла. Сенден ариу болмаз ой жерни юсюнде, ариулугъунг ай бла эришеди, сюймеклик къапханга тюшгенме мен ариу, къыйнылмай чыгъаргъа кюреше!!! Терк-терк кералмасам мен санга тансыкъдан, жюрегим отда кюеди, башым къой деседа унамайды жюрегим, сени жюрегим бла сюйгеним!!! Бир къарасанга сен мени кезюме нечик бек ушайса сен айгъа!!! Бармаз жеримдеда барама мен ариу, тепсей билмей сен баргъан тойгъа!!! :): ) :)
 
Къайдаса ариум???:( Тансыкъа!!:( Сен ариучукъну чексиз бек сюйгенме Тахир Зухураны сюйгенча!!!
 
Что-то до меня не доходит. А может я плохо видеть стала. Ком-тер зрение повредил. Асланбий, а кому ты в любви объясняешься? Ты хоть имя скажи что-ли. Мы же все таулянки, глядишь и переругаемся из-за тебя. Благо пока здесь только Каролина побывала.
 
МОЯ ТАУЛЯНКА - ОДНА!!!!!!! И она сама узнает ;) Но к сожалению, её зовут не Назифат...ее имя на И нач-ся!:) Я же ясно сказал, ее маршрут Нальчик-Минги Тау :) А почему вы за меня ПЕРЕПУгиваетесь?:) Я не квазимодо...я Асланбий:) ;)
 
Эмоции переполняют ,сильно,но время все исправит.Я понимаю о чем это ты,но это все надо уметь сохранить,будь приземленнее,некоторым девушкам не нравятся романтики ,как ты.Жюрегингде болгъанынгы таймай кесине кезине айт.Удачи.
 
Айб этме Назифат, жанынга тиймесин :) :) :) Хотел уточнить....к ТВОЕМУ сожалению, её зовут НЕ Назифат :)))))
 
Таулу 07, айхай....айтама...бир айтсам оюнга буруп къояды , бир иги чамчы къыздыда:) ...экинчи айтама десем а тилим байланып къалады...кезлерине къарасам, сезлерим чыкъмай къалады...жутулуп..Эмоции...да...тюз айтаса:))) Но я полон надежд:) Даже будь она моя сестренка. любил бы я ее не меньше:))Эшитемисе, И.....-Таулянка?:)))
 
хм...да мени атымда И харфха башланады...сора дейсе, Асланбий?:)) мен а нек таныялмайма сени, айтханынга кере?;) хм...
 
О алтыным, сенсе...сен....тюз билгенсе...сенден сора жокъду аллай ариу болгъан адам!!! Танырыкъса, танырыгъынг келсе :)
 
Да ладно, я просто пошутила. Просто настроение хорошее было. Желаю удачи.
 
МЛИН ТАКОЕ ИМЯА ПАЗОРИШЪ,ПОМЕНЯЙ СВОЙ ИМЯ НА КЪАНАУ
 
Асланбий, красавчик! Не слушай злопыхателей, делай своё дело: стихи строчи и всё остальное тоже.
 
Одной рукой стихи строчу,
 
хм, лже-Асланби....тебе не стыдно?:(
 
Любил....люблю...и БУДУ любить :) Я хотел бы бы все на свете подарить тебе цветы, потому что на Планете НЕТ другой такой, как тЫ!
 
Таулянка, ты навсегда останешься во мне:кусочком радости, кусочком доблести и неги. Воспоминанья о былом поселятся во сне и грёзы будущего отразятся в беге. Любовь слепа, но через раз Открыть глаза нам помогает счастье. Любить тебя хочу я много-много раз, Хоть в отношеньях наших зимнее ненастье. Пройдут года, мы повзрослеем, Остепенясь, поднаберёмся мудрости нетленной. Как два угля - два сердца, мы затлеем, Соприкоснувшись вновь в безбрежности вселенной.
 
taulyanka,nu ti i tash djurek!Otkopai svoe serdce! Aslanbii, davai meni sui, i ya otvechu vzaimnost'u!:)
 
иги джаш, бар юй джумушлагъа къара, кёрмеймисе, къыз сени таныргъа сюймейди...Блайда атынгы айтыргъа уяла эсенг, письмо джаз!Адресинги бер...мен юретирме!Кереклисича!
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный