Расширенный поиск
17 Мая  2024 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Кёзню ачылгъаны – иги, ауузну джабылгъаны – иги.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Чабакъ башындан чирийди.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
  • Ашына кёре табагъы, балына кёре къалагъы.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Айыбны суу бла джууалмазса.
  • Джарлы тюеге минсе да, ит къабар.
  • Босагъа таш юйге кирмей эди, тыбыр таш эшикге чыкъмай эди.
  • Иги адамны бир сёзю эки болмаз.
  • Келлик заман – къартлыкъ келтирир, кетген заман – джашлыкъ ёлтюрюр.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Уллу къашыкъ эрин джыртар.
  • Агъач халкъгъа алтынды, иссиликге салкъынды.
  • Ёлген эшек бёрюден къоркъмайды.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Соргъан айыб тюлдю, билмеген айыбды.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Билмейме деген – бир сёз
  • Таукел тауну аудурур.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Итли къонакъ джарашмаз.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Хунаны тюбюн къазсанг, юсюнге ауар.
  • Кёбден умут этиб, аздан къуру къалма.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Халкъны юйю – туугъан джери.
  • Атынг аманнга чыкъгъандан эсе, джанынг тамагъынгдан чыкъсын.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • Джюз элде джюз ёгюзюм болгъандан эсе, джюз джууугъум болсун.
Страницы: 1 2 След.
как нас встретил Эльбрусоид)))
 
Очень,очень,очень тепло)))люди все очень хорошие))мне очень понравилась атмосфера здешняя)))спасибо всем:)
 
И мне? И мне? :)
 
ilker иначе быть просто не могло..............
 
Да всем))Мур тебе тоже ОГРОМНЫЙ САУ БОЛ))))))))))
 
Илкер, мы ожидали, что приедут красивые, воспитанные, веселые, скромненькие, хорошенькие девчонки! Но кто мог предположить, что посчастливится увидеть эталон всего этого в двух экземплярах одновременно!:))))))) Хош келигиз! спасибо, что доставили столько радости своим общением и душевной теплотой! Пусть лучики света, который излучаете вы, преломляется в глазах и сердцах ваших новых друзей и возвращаются к вам солнечным ярким светом, который озарит ваш путь в далекой стране! Аллах болушсун! Аллах джол берсин! Мы будем ждать сообщения о ваших успехах в далекой Америке! Возвращайтесь обогащеные зарубежной практикой, чтобы поднять на качественно новый уровень российскую экономику (хотела сказать культуру, но Менчик не одобрит) :)))))))
 
Девчонки, ОЧЕНЬ РАДЫ были с вами познакомиться в реале!!! Удачи вам в ваших начинаниях! Ждем в гости еще много-много раз...:-)))) <br>Сэстрёнка, а тебе ОГРОМЕННЫЙ САУ БОЛ за твое тепло, за добрые слова для каждого! Дай Аллах, чтобы тебе это возвращалось в сто крат больше; чтобы ты не знала разочарований. Многим из нас есть чему поучиться у тебя - ЛЮБИТЬ СЕБЕ ПОДОБНОГО! Ты суперская и классная. Мы тебя ценим и любим. Приходи по-чаще...... :-))))))
 
Ser"ezno, devchenki chto nado.Priyatno bilo poznakomitsa, nadeyus do vashego ot"ezda eshe uvidemsya.I tort govoryat bil ochen vkusnim, no Mur ego ves s'el, tak chto mne nichego nedostalos. :)))Zeluu krepko
 
а как я рад.. тока вот больше в чат не могу зайтить))
 
Народ, нам очень приятно, что мы с вами познакомились и что вы нас так встретили)))было приятно)))но вы от нас так не избавитесь))мы к вам завтра зайдём,так что ЖДИТЕ)))))
 
Postarayus toje pod'ehat.A sister budet?da...a vo skolko vi budete tam?chobi ne promorgat..
 
мне тоже очень у вас понравилось)))))чесс слово было классно)))))
 
Сэстрёнка, специально для тебя пишу:) Къалаиса, джанка? да ты права культуры не надо, а вот экономику можно, нужно:))) Хех радует, что ты меня не забыла, сау бол. Аллах насыбынгы терен етсин. Амин. ;)
 
Менчик!!!))))) Уау!!!)))))Уау!))))) Къой, тохта, валерьянкачыкъ бир къурамагъаныма къарачын, джюрегим чыгъыб кетеди:)))))) Аны ол "не забыла" дегенине бир къара кесинг да шо бир!!!))))).................. Менчик, Гогазгъа салам айт деб излей эдим:))))) (шутка, конечно) Сенге бек тансыкъ болгъанбыз барыбыз да. )............. Ах, Менчик, Аллах игиге буюрсун сени БУ топикде джазгъанынгы: ма бу эки къызчыкъча сен да Москвагъа келиб, мен да хар кимге мени бла сизден эсе кеб заманын ашырады деб махтанырча Аллах этсин!............... (Да я пошутила и про экономику ихнюю (или вашу:)))) ), так, чтоб торжественнее было))))
 
Менчик, то я написала:))))) ............... Горяночка, сау бол, Аллах разы болсун. Мен да сени алдаб:))), сен да меннге ариу айтыб:)))))
 
:-))))))))))))) Сэстренка...:-)))))))))) да мен да, ёзден сез айтыб сеннге....:-))))))))))))))) Къачан керюнюрсе бизде??? :-)))
 
лида)))мы наверное вечером нагрянем)))))
 
Горяночка, сора езден сезге айтханса не? :)))) Да, иги эди мен да ангылаб "игиликге, къууанчха, в следующий раз" дей билгеним, башымы атыб бармай сразу:))))
 
это что самореклама? :)
 
А кто себя рекламирует? В чьем огороже камней больше картошки стало?:)))
 
Для ???: Да, именно с этой целью создан этот топик....какая догадливость и проницательность!!! А что-нибудь веселое еще можешь добавить???
 
Сэстренка, салам! :-))))
 
Для "ГОРЯНОЧКА" добавить много чего могу, но насчет веселого ты не по адресу ,,дорогаа :) я не дежурный клоун чтобы кого-то веселить ;)
 
Для ??? : Просто, чтобы ты не сказал....все смешно...... А может это самореклама....."дорогой"??????
 
konakla eshe ne eriktirmegen????
 
Ilker i Malina!! Prostite greshnuyu, nesmogla zaehat v redakziyu poprashatsa!!Nadeyus vi udachno dobralis! Nepropadayte tam, nezabivayte vashih druzey iz dalekoy provinzialnoy Moskvi :)) Allah Bolushsun sizge, uppa
 
Salam))))Liii, da, mi yje dobralis,vse horosho))))))))))vam privet s USA)))))
 
Salam))Lii mi toje ne smogli v tot den zaiti)))sorry))mi v Ameriky dobralis normalno?zdes klassno?no ojidali bolshego))VSEM POKA)))
 
Eto zdorovo, nadeyus tak i dalshe budet.Segodnya razgovarivala s sestroy, ey uje tam tak prielos, domoy hochet, no jdet green cart..tak chto mujaytes moi dorogie:))
 
seichas mi ne muchemsya,zdes klassno))kak u vas dela?
 
Eh,nochnoy New York eto chto-to))))))))))))))))))))))))coooooooooooooooollllllllllllllllll))))))))
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный