Войти на сайт
27 Апреля  2024 года

 

  • Юйлю уругъа ит чабмаз.
  • Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
  • Иги бла джюрюсенг, джетерсе муратынга, аман бла джюрюсенг, къалырса уятха.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Таугъа чыгъаллыкъ эсенг, тюзде къалма.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Кенгеш болса, уруш болмаз.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Уясында не кёрсе, учханында аны этер.
  • Джетген къыз джерли эшекни танымаз.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Эшекни не къадар тюйсенг да, ат болмаз.
  • Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
  • Аман адам этегингден тутса, кес да къач.
  • Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
  • Зарда марда джокъ.
  • Тил бла келеди джыр да.
  • Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
  • Аман киши кеси юйюнде – къонакъ.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Айыбны суу бла джууалмазса.
  • Джукъу тёшек сайламайды.
  • Къумурсхала джыйылсала, пилни да джыгъадыла.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Келгинчи, къонакъ уялыр, келгенден сора, къонакъбай уялыр.
  • Ауругъанны сау билмез, ач къарынны токъ билмез.
  • Къайтырыкъ эшигинги, къаты уруб чыкъма.
  • Азыкъ аз болса, эртде орун сал.
  • Ашлыкъны арба юйге келтирир, чана базаргъа элтир.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Билмегенинги, билгеннге сор.
  • Сёз – кюмюш, джыр – алтын.
  • Тик ёргени, тик энгишгеси да болады.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Из женского форума!!!
 
[b:9c4a700482]Снегурочка[/b:9c4a700482], :smt129 :smt129 :smt129
 
Цитата
?Это вы голубой Виталик??
:smt003
 
Mashulya: я тебе не рассказывала прикол? я с интернета скачала книгу одну, очень интересную, и начала ее читать (распечатывать по главе и таскать домой). Перетаскала за месяц 14 глав! и вот, когда осталось уже прочитать последние 2, я с ужасом поняла что ЧИТАЛА ЕЕ С КОНЦА!!! то есть с 14 главы по 3!! а не с 3 по 14 Mashulya: и даже то, что они были пронумерованы, меня не смутило! я подумала, что это там в интернете что-то напутали
 
ччч: Как будешь праздновать новый год? ннн: А есть предложения? ччч: Не, думал у тебя есть ннн: Ну, можем посидеть вместе в этом... как его... ннн: ...в интернете
 
С автофорума: Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
 
Гусяся: Я к вам пишу, чего же боле? Что я могу еще сказать? Теперь я знаю, в Вашей воле Меня презреньем наказать >>>mаtRеnа<<<: Какие стихи! Гусяся: знакомый написал Саней звать >>>mаtRеnа<<<: Мм. А он милый. Познакомишь?
 
Знакомый сэр хочет сделать девушке предложение. Ar: взял кольцо Ник: Молодец. Не надевай. Ник: Неси в Мордор к Ородруину. Брось его в жерло. Ник: Невеста развоплотится и ты спасешь мир и свою жизнь.
 
Цитата
Мм. А он милый. Познакомишь?
:smt129 :smt129 :smt129 через ......нацать лет смело можно выдавать за свое творнчество!))))
 
Цитата
Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
ничего смешного :smt125 я тоже так делала)))))
 
[b:e634ba3a3e]Фортуна Фиделя[/b:e634ba3a3e], лиха беда ,начало)))))))))))))))))))))
 
из женского журнала...))рецепт *айрана*...))) [i:fac2887689]Этот напиток традиционно готовят из сквашенного кобыльего молока :smt128 но можно приготовить из йогурта, кефира, простокваши. Он готовится без сахара и прекрасно утоляет жажду))) Йогурт смешайте с минер. водой газированной, взбейте миксером + мята...или тертая цедра лимона! [/i:fac2887689] О! как!)))
 
[b:b29edaba7f]Дымка[/b:b29edaba7f], напиши возмущение в журнал)) пусть напечатают опровержение :smt003
 
[b:6b0d1148fe]Z[/b:6b0d1148fe], ))))))я больше не буду читать...эту бурду)))
 
попробую пересказать анекдот из жизни))... Бир Малкъарлы келин...къайынлары бла (кишисини къарындашлары, эгечлери) тенгизге солургъа баргъанды да... ары жетгенлей....чыкъгъанды...купальник да кийип...башында уа акъ жаулукъчукъчугъу)))) сора...сорадыла... - О! Келин...бу этгенинг а неди?! ол а... - да уялмай уллу Зашны аллында...заулукъсуз а къалай чыгъарем!)))))...
 
[b:b96b14519e]дымка[/b:b96b14519e], смешно...подобная история...сосед украл девушку (4 мес беременности ).....привез прятать к нам (типо) так келинчик сделала замечание моей сестре..-уоу уялмаймыса кенчек киерге.менге карнашларым къоймайла.ол къарачай ча тюлдю...
 
[b:0bb20f7891]дымка[/b:0bb20f7891], [b:0bb20f7891]Нигилист[/b:0bb20f7891], дааа, эт можно в карачаизмы :smt011
 
:smt129
 
[b:24e257e210]Beleza[/b:24e257e210], не надо! это не наша особенность, это позор))
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам