Войти на сайт
2 Мая  2024 года

 

  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Сёз – кюмюш, джыр – алтын.
  • Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
  • Баш – акъыл ючюн, акъылман – халкъ ючюн.
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Дуния аламаты сен эсенг да, игиме деб айтма.
  • Чакъырылмай келген къонакъ сыйланмай кетер.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Кийим тукъум сордурур.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Акъдан къара болмаз.
  • Адам сёзюнден белгили.
  • Джукъу тёшек сайламайды.
  • Къонагъынгы артмагъын алма да, алгъышын ал.
  • Чарсда алчыны эл кёреди.
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Дуния мал дунияда къалады.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.
  • Ариу сёз аурууунгу алыр.
  • Ашхы сёз таш тешер.
  • Джумушакъ терекни къурт ашар.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Келгинчи, къонакъ уялыр, келгенден сора, къонакъбай уялыр.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Юйлю уругъа ит чабмаз.
  • Бети къызарыучу адамны, джюреги харам болмаз.
  • Намыс болмагъан джерде, насыб болмаз.
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Кёбню кёрген – кёб билир.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Къонакъ кёб келюучю юйню, къазаны отдан тюшмез.
  • Билим – акъылны чырагъы.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Биреуге аманлыкъ этиб, кесинге игилик табмазса.

 

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
RSS
аааа!!! принимай поздравления)))))
 
хорошо тем кто родился в мае))) такая замечательная погода что день должен быть по-любому хорошим)))) [b:8fc3d933eb]аааа[/b:8fc3d933eb], Юсуф, с днем рождения!))) жаль ты мне не брат))) потому что отношусь как к брату)))) счастья тебе и здоровья!)) пусть сбудется все задуманное))) будут радовать хорошими делами, событиями близкие, родные и друзья!))) пусть у них будет больше поводов радоваться за тебя)) хорошего настроения всегда и настроя на будущее))) Аллах муратларынга джетдирсин))) :smt006
 
у моего брата что сегодня день рождение?))))) [img:7bb61da426]http://s.rimg.info/0097451cf944aba6c47be77b5c42a24b.gif[/img:7bb61da426] Поздравляю тебя! присоединяюсь ко всему что было выше сказано! С днем рождения! счастья, удачи, здоровья тебе и всем кого любишь)) [img:7bb61da426]http://s.rimg.info/49d95f19abd7a51fddda1edbe21c9c62.gif[/img:7bb61da426]
 
Ёска, с днем рождения! :smt127 Айтылгъан-джазылгъан алгъышла толусунла. Къайтарыб айтайым - огъурлу болгъанынгча насыблы бол!))
 
[b:d7ebf11bf0]аааа[/b:d7ebf11bf0], Юсуф, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма:) Пусть каждый новый день привносит в твою жизнь только свет...улыбки..море позитива))
 
C днем рождения!!!!!! Жашау жолунг жарыкъдан жарыкъ болсун, этген муратларынга чырмау болмасын. Саулукъ бла насып биринчи жол нёгеринг болсунла! Кесинг сюйгенча болсун хар неда.
 
аааа, Юсуф,алгъышлайма... можно я просто присоединюсь к выше сказанному, написанному, хотя плюс, еще раз, насыблы бол...муратларынга джет ))) [img:c216d381c9]http://forum.masterforex-v.org/uploads/post-30940-1236593861_thumb.jpg[/img:c216d381c9]
 
:smt005 мучалась)))))) но....вспомнила)))))))) Ёс! С Днем Рождения! Пусть те добрые и светлые мысли и эмоции, которые ты вызываешь у людей, возвращаются к тебе и помогают во всем!)) Пусть все будет так, чтобы ты всегда чувствовал себя уверенно и спокойно)))) Пусть будет много всего приятного и радостного!))))) Благополучия тебе и твоим близким)) :smt127
 
поздравляю, Юсуф!)))) складывается ощущение, что у тебя всегда все по плану и правильно)))) но пусть в этот план порою вплетаются приятные сюрпризы, события и люди))) насыблы бол))))
 
Еска... :) поздравляю! Есть в жизни множество дорог, среди похожих сложных линий... Но есть одна, что цветом стали светится в ночи... И даже если есть сомненье, то спрятанно оно так глубоко, что никто никогда не узнает... Я тебя ооочень уважаю и ценю! Поздравляю ещё раз! ;)
 
ооооооо!!!!! у кого День Рождениииииииияяяяяяя :smt023 :smt006 Юсссссссссуууууууф!!!!!!!!!!!!! Человек, которого я безмерно уважаю!!!!!! Горжусь, что знакома, горжусь, что знаю!!!!! Такой правильный, умный, начитанный, благородный, тактичный...АЛТЫН АДАМ :smt023 Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Юсуф!!!! Кеб джаша, узакъ емюрлю бол!!!! Болгъан муратларынг толсунла!!! Аллах сени эм насыблылагъа тенг этсин!!!!! Сенича джашларыбыз кеб болсунла!!!!!!! *На этом мой словарный запас на родном языке иссяк :smt003 " Юсссссуууууууууф :smt006 Пусть все у тебя в жизни будет хорошооо!!! Огромного здоровья и долгих лет жизни Твоей Мамочке!!!! Всего самого наилучшего Твоим Сестричкам :smt001 Им повезло, у них замечательный Брат * тут я ставлю +1 под словами Линды, жалко, что и мне не брат* Ммм..что еще хочу добавить... Пусть..пусть все, что Ты задумываешь, желаешь..непременно сбывается, пусть во всем Тебе сопутствуют удачи и успех!!! Мира, добра, света и тепла Тебе!!! Будь щаааааааслиииииииив :smt041 [img:712418dfc0]http://vkontaktegraffiti.org.ua/wp-external/12542618320c55205af4a56602c0e7c47d57018dc2.jpg[/img:712418dfc0]
 
Юсуф, поздравляю!!! :smt006 Пусть ты будет кузнецом своего счастья, пусть Аллах помогает тебе воплощать в жизнь самые смелые планы. И чтобы ты выбрал самую достойную спутницу в жизни :smt002 :smt006
 
Сау болугъуз... ариу айттыгъыз... эркелеттигиз... джашауугъуз ариу эм насыблы болсун...кесингизге да...Аллах кеб ариу сез эштир насыб берсин... муратлагъыз керти болсун...)))мени къууандыргъаныгъыз чакълы бир...Аллах сизни барыгъызны да къууандырсын...)))алгъышлы болугъуз... алгъышла эштир... алгъыш айтыр кюнюгюз кеб болсун...))) Аллах насыб бла саулукъ берсин барыгъызгъа да...)))
 
ЮС, ПОЗДРАВЛЯЮ!!! :smt127 [img:7464f40cd5]http://i049.radikal.ru/1005/d4/804bb82124d1.gif[/img:7464f40cd5]
 
[b:473ec76a85]аааа[/b:473ec76a85], С Днём Варенья!))))))))))) Муратларынг толсунла! :-({|=
 
Хоть и с опозданием...но с удовольствием присоединяюсь к поздравлениям! Муратларынг толсунла, жашау жолунг жарыкъ болсун,...насыбынг тутсун, саулугъун кеб болсун...) И ещё...не забывай, что часто веточка превращается в изумительно цветущий цветок сирени..))) В общем...желаю))) :smt003
 
Еся))) с днюхом тебя)))) счастья)) здоровья тебе и твоим близким))))
 
[b:ff0672614c]аааа[/b:ff0672614c], туугъан кюнюнг бла! :smt006
 
[b:e6b0133c02]КГ[/b:e6b0133c02], [b:e6b0133c02]дейдре[/b:e6b0133c02], [b:e6b0133c02]Фантом[/b:e6b0133c02], [b:e6b0133c02]Умняшка[/b:e6b0133c02], [b:e6b0133c02]Mingi-Tau[/b:e6b0133c02], бек сау болугъуз...алгъышлы болугъуз...)))кесигизни не муратларыгъыз бар эсе...барын кез бла керюб къол бла тутугъуз)))Аллах излегенигизни берсин..)))
 
Ёска, бир аз кечрекда этгенме... алай болсада алгъышлайма! Саулукълу эмда насыблы бол. Этген ашхы муратларынг толсунла. Джашау джолунг джарыкъ, кенг, чырмаусуз болсун! :smt006
 
[color=darkblue:490d0a75b7][b:490d0a75b7][i:490d0a75b7]Ёс, айтылгъан алгъышла толсунла.. Муратларынга жет.. Аллах насыплы саулукълу этсин.. Иманынг къаты болсун.. Сюйген адамладан айырмасын!)) Жашау жолунг, кесинг сюйгенча болсун))[/i:490d0a75b7][/b:490d0a75b7][/color:490d0a75b7]
 
С Днюхам тебя, [b:a8c6a9ffb6]Серый Братишка[/b:a8c6a9ffb6])) Къарачай-малкъар миллетни сыйин кётюрген джаш, миллет эм ариу алгъышлада сагъынырча болсун узакъ емюрюнг :smt127
 
туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!кесинге не излейесинг.аллах сенге аны буйурсун.
 
[b:d3f1e27bc0]аааа[/b:d3f1e27bc0], в смысле ааааааааа!!! Я тоже успела к поздравлениям! :smt005 Юсуф, с Днем рождения! Желаю здоровья, успехов и побольше радостных событий тебе и твоим родным! А лично тебе реализации твоих жизненных планов и счастья в личной жизни! :smt122 :smt127
 
[b:ca3468cece]Акела...с днем рождения))) Здоровья, счастья, удачи)))[/b:ca3468cece]
 
[b:35a03f5b25]аааа[/b:35a03f5b25]!Аллах имандан айырмасын, ёмюрнгю узакъ этсин, кийик саулукъ берсин,насыбны ёлчелемейин буюрсун.[img:35a03f5b25]http://i.smiles2k.net/holidayes_smiles/Happy-Birthday3.gif[/img:35a03f5b25] Пусть жизнь преподносит,только приятные сюрпризы! :smt127
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам