Войти на сайт
2 Мая  2024 года

 

  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Баланы адам этген анады.
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Акъдан къара болмаз.
  • Ханы къызы буюгъа-буюгъа киштик болду.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Адамгъа аман кюн соруб келмейди.
  • Тилчи тилден къаныкъмаз.
  • Аш кетер да бет къалыр.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.
  • Джахил болса анасы, не билликди баласы?
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Намыс сатылыб алынмайды.
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Экеулен сёлеше тура эселе, орталарына барыб кирме.
  • Джырына кёре эжиую.
  • Гырджын – тепсини тамадасы.
  • Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Ата Джуртча джер болмаз, туугъан элча эл болмаз.
  • Къатын байлыкъны сюер, эр саулукъну сюер.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Ишленмеген джаш – джюгенсиз ат, ишленмеген къыз – тузсуз хант.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Мухардан ач ычхынмаз.
  • Ёлмесенг да, къарт дамы болмазса?
  • Атадан ёксюз – бир ёксюз, анадан ёксюз – эки ёксюз.
  • Сибиртки да сыйлы болду, кюрек да кюнлю болду.
  • Биреуню тёрюнден, кесинги эшик артынг игиди.
  • Ата Джуртун танымагъан, атасын да танымаз.
  • Келлик заман – къартлыкъ келтирир, кетген заман – джашлыкъ ёлтюрюр.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Тойгъан антын унутур.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Тойгъандан сора, ашны сёкме.
  • Башынга джетмегенни сорма.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
  • Тиширыусуз юй – отсуз от джагъа.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.

 

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
RSS
ARWEN...ПОЗДРАВЛЯЕМ!
 
ARWEN
не эсе да мени ашырып туругъуз къайры болса да ...
 
Лёлик.....мында да алгъышлайма!!!!!

Кесинг да бир омакъ болуп тураса да....прям загляденье!!!!
вощим, экинчи бу заманга дери уже хар неда тап болсун..)))))
шоб непременно была заполнена твоя 14-я страница....))))
ну естесна, шоб мы там все до упаду натанцевались
шоб мы уже следующую твою днюху отмечали в полном составе..)))))киеуню къыйнай турурча..аны эт..муну эт деп..))))

жашауунг къууанчлы болсун!!!мудах бир да болма!!!!!
сюйгенлеринге къууана, аланы къууандыра кееееееееееп жылланы жаша!!!
 
Переводчик

Асек сау бол! Бек къадалгъансыз бу паспортну он тертюнчю бетине, иги ауз ачыгъыз Алгъышлы бол, насып, саулукъ Аллах берсин! Мудахчыкъ сенда болма, этген муратларынга жет!



 
Лелька, дорогая, поздравляю с днем рождения желаю исполнения всех твоих желании..........насыплы бол..........

http://s54.radikal.ru/i143/1006/1b/140e01a3582a.jpg
 
Алгъышлайма, Аллах саулукъ, насып, узакъ емюр берсин!
 
Арвен, насыблычыкъ бол!
Аллах саулуъ-эсенлик берсин сеннге, сени джуукъларынга, тенглеринге!
Бютеу джюрегингде болгъан муратларынг толсунла!
 
Мен да келдим просто вчера сама знаешь некогда было тебя тут поздравлять, я тебя ТАМ поздравляла ЭХХХ, хорошо было ладно о чем эт я...
Умная, внимательная, чуткая, понимающая, преданная ? есть еще много твоих хороших качеств, но сегодня я хочу отметить твои самые яркие стороны. Тебе можно верить и доверять, тебе можно дарить любовь и дружбу, ведь ты все это возвращаешь всегда в двойном размере. Немного звучит эгоистично, но все-таки это очень важные качества, за которые тебя многие любят. Ты можешь быть уверена, что тебя окружают настоящие друзья. Чтобы не случалось в твоей жизни, мы (говорю от лица всей мафии ) всегда тебя поддержим.
Ты начинаешь новый этап в своей жизни и пусть у тебя все получится. Пусть все пройдет ровно так, как ты сама этого хочешь. А мы рядом
Лелик, солнце...каждый день тебе поют эту песню, пусть солнышко всегда тебе светит и освещает твою дорогу. Будь счастлива!

[img=http://www.unique-travel.ru/Album/jpg/010_s.j pg ][/img]
 
Поздравляю!!!Насыблы,иманлы,саулукълу,узакъ ёмюрлю бол!
 
Ма энтда бир джыл аякъ кёлтюрдю бизден, форумда бизге ариу суратла, джылыуун берген къызчыкъ энтда бир джылгъа эсличик болду. шукур кеклени эмда джерлени джаратхан Сыйлы Аллахха.
Бу джарыкъ кюнюнг бла алгъышлайма!
Аллах юсюнгден насыбынгы, саулугъунгу алмасын!
Тутхан ишингден къууан!
Джашаунгда не ашхы затла излей эсенг-ала толсунла къысха заманда!
Аллаху Тагъаля джуукъларынгдан айырмасын, аланы ышыкъларында турурча этсин кёб джылланы.
Бетингден нюрюнг, юйюнгден берекет кетмесин!
къатынгда хар къуру да иги шуёхла болсунла!
Сыйлы Аллах муратларынгы берсин!
Джашау джолунг узакъ болсун, кенг болсун!
Иги джашау, зауукъ джашау былай кёре эдим- дерча бол!
Хар этилген алгъышла бары къабыл болсунла.
Иманлы бол, кёб джаша!
 
Лёёёлик, алгъышлайбыз туугъан кюнюнг бла!!!

Жарыкъ кюнлеринг кёп болсунла, ачыкъ ниетли адамла жолунгда тюбесинле, кёзлеринг кюнлей жылтырасынла, жюрегинг хар жашагъан кюнюнге къууансын!!!

Нёгерден иги не барды дунияда?! Биз зат да болмаз...керекли кюнюнгде, атамы анамы къыйнамайым деп, биринчи нёгеринге селешесе..Аллахны ыразылыгъындан, ахшы тенглеринг барды, Аллах бир бирден айырмазча этсин..!!!*адам иги болса, тенги ахшы болмай, амал жокъду*
Ол кюн кесинг айтханча, шоб в дальнейшем дружили только семьями!!!
Аллах сюйген адамларынга саулукъ берсин!

Къысха заманны ичинде кандидат наук угъай, доктор наук болуп кёрейик!!! Аллах онг берсин ол къыйын жумушунгда! Мы в тебя верим! Мы в тебе не сомневаемся!!!

Удачи тебе во всех твоих начинаниях!!!!!!!!
И че та так хочется вернуться к своим поздравлениям прошлогодним..)))))

а этот скромный дар тебе в подарок от нашей семьи
 
Лейлюша Поздравляю!!!
Аллах уллу насыб берсин!

 
Лель, что мне тебе сказать?
ну для начала, привет
къалайса?
так вот что я пришла поздравляю тебя с днем рождения много хороших и добрых пожеланий ты услышала однозначно
но вот что бы я пожелала атанг,ананг санга сюйгенни Аллах къабыл этсин
Аллах бир биригизден айырмасын
у тебя наверняка много планов так пусть они сбудутся
и еще...женского счастья пусть как ты радовалась и радуешься счастью близких, так и дай повод им , нам порадоваться твоему счастью
мы, Аллах айтса, скоро встретимся на таком торжестве так вот думаю и ты не заставишь долго ждать...что-то мне подсказывает Амин
 

Ну вот АЛЛАХ болушуп и я добралась сюда))) Ну сама знаешь после празднования в такой компании ну очень трудно в себя приходить столько позитива столько радости столько эмоций вощим ваще как всё было суууууууууууууууууууууупер...........Ну о чём эт я, ты и так всё знаешь......

Родная пусть тебе весь жизненный путь освещает твоя звезда...

Лёлиииииииииииииииииик с днём рождения моя родная ты самая самая самая МИЛАЯ, СИМПАТИЧНАЯ, КРАСИВАЯ, ХОРОШЕНЬКАЯ, ОБАЯТЕЛЬНАЯ, ОЧАРОВАТЕЛЬНАЯ, ПРИВЛЕКАТЕЛЬНАЯ, ИЗЯЩНАЯ, ЯРКАЯ, ЭФФЕКТНАЯ, ШИКАРНАЯ, БЕЗУПРЕЧНАЯ, СОВЕРШЕННАЯ, ИДЕАЛЬНАЯ, НЕПРЕВЗОЙДЁННАЯ, ЗАМЕЧАТЕЛЬНАЯ, УДИВИТЕЛЬНАЯ, ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ, НЕПОВТОРИМАЯ, БЕСЦЕННАЯ, ОБВОРАЖИТЕЛЬНАЯ, СЛАДКАЯ, ОБОЛЬСТИТЕЛЬНАЯ, ОСЛЕПИТЕЛЬНАЯ САМАЯ ДОБРАЯ, НЕЖНАЯ ТЫ ПРОСТО СУПЕР МЕГА ПОДРУГА!!!

Дай АЛЛАХ, чтоб всё, что мы тебе пожелали 5 июня, чтоб всё сбылось. Жашаунг кесинг сюйгенлей болсун. Жюрегингда не ахшы иги умутларынг, муратларынг бар эсе да, бири къалмай толсунла. Битеу жашаунг насыпдан, къуууанчдан, саулукъдан, тынчлыкъдан, сюймекликден толсун. Атанга, ананга, эгечлеринге, къарындашынга АЛЛАХ саулукъ берсин. Битеу бара тургъан жолунг къуруда жашиль ханслы болсун. Къысха заманны ичинде АЛЛАХ айтыб сени юйюрлю болуп кёреик. Хар башлагъан ишинг кесинг сюйгенлей болсун. Миллетибизни атын айтдыргъан къыз бол...

Лёлик родная моя, милая, любимая, спасибо в первую очередь твоим родителям за то, что ты есть у нас такая классная, и спасибо тебе за то, что ты просто у нас есть... Вощим ты знаешь, как я сильно тебя люблю прям прям очень...

Дай АЛЛАХ тебе в жизни столько любви, здоровья и счастья сколько лепестков роз было в тех букетах... И самое главное, АЛЛАХ бир бирибизден барыбызныда айырмасын (ну, нас англайса да))))) и чтоб мы до самой старости отмечали все дни рождения вместе... Дальше больше нас будет АЛЛАХ айтса.......... АМИН АМИН АМИН.......С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ ЛЁЛИК!!!

Бу а скромный подаркачыкъларым санга
 
Насыплы бол,Лелька!!!!!!!Иманын къатты болсун!!!!!
 
зашла сюда...глаз радуется..столько красоты здесь и тепла..

а все потому..что именинница очень теплый и замечательный человечек ARWEN
Лелииик, поздравляю тебя!!!! Пусть твоя дорога жизни..будет очень долгой..красивой..яркой..солнечной..и ведет она тебя..только к счастью!!!
Всего тебе..самого доброго и светлого

 
ЭгешЦик
Любкин, спасибоооооооо!!! Ариу насып Аллах берсин санга!

Marchello
Спасибо за очень красивые слова! Удачи тебе во всех начинаниях!

Рамла
Спасибо дорогая, будь счастлива!

таулума мен
Монстрика, ну не айтайым, много говорить не умею действительно было очень хорошо, пусть крепнет и процветает наша дружба, спасибо за все! Аллах ариу насып берсин санга!

Treasure
Сау бол! Насыплы бол!

всезнайка
Ох, какие слова дорогая, большое спасибо! Всех благ жизни тебе! Кеп ариу зат айтдынг, Аллах ариу жашау берсин, насыпдан толсун жашауунг, узакъ ёмюрлю бол!

Переводчик
Спасибооооо!!! Да, это большое счастье иметь таких друзей, да я не отстану, и буду вас, то есть нас, семьями, Аллах айтса!!! Удачи, удачи, удачи во всем вам обоим!!!

Девушка Гор
Фатя, сау бол! Насыплы бол!

ELISABETH
Спасибо дорогая! Аллах айтса встретимся и надеюсь ызлары къалын болур дейме, и будет много-много свадеб! Счастья тебе!

ТАУЛУ КЪЫЗ
Танзи ты в словаре Даля хоть одно прилагательное забыла?
Сау бол, жаным! Мне было очень приятно, когда ты специально приехала на сбор наш, и я тебя очень-очень люблю! Будь счастлива, жарыкъ адамчыкъ!

ALANSKAY PRINCESSA
Спасибо дорогая! Будь счастлива!

Ангелок
И это именно она, наша Фатя никогда не проходит мимо ничьих поздравлений! Ты молодец! Спасибо тебе огромное, оставайся всегда такой же милой и всеми любимой! Насыплы бол!
 
эх... запоздалые, но искренние)))
Лейла, у каждого в этой жизни свой представление щастия.
Пусть оно у тебя будет именно таким, каким ты себе его представляешь.
 
ошхамахомааа
Сау бол! Насыплы бол!
 


Будь самой веселой и самой счастливой,
Хорошей и нежной и самой красивой
Будь самой внимательной, самой любимой,
Простой, обаятельной, неповторимой,
И доброй, и строгой, и слабой, и сильной,
Пусть беды уходят с дороги в бессилие.
Пусть сбудется все, что ты хочешь сама.
Любви тебе, веры надежды, добра!!!

Башында айтылгъан алгъышлагъа къошулама!!! Зюрегингде-кёлюнгде болгъан ахшы муратларынгы зууукъ заманда кёзюнг бла кёрюп, эки къолунг бла тутарца бол!!! Зууукъларынг, тенглеринг сени бла ёхтемленирца!!! Насыплы, саулукълу, узакъ ёмюрлю бол!!!
 
ARWEN

Лейлюша, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма! Муратларнга джет, кесингтсюйшенча бол

 
Лёлик ты же знаешь наш инет
Ты одна из самых внимательных людей, которая никогда не одно день рождения не оставляет без внимания(вы просто не видели как человек старательно подбирает слова и самые красивые картинки)
Пусть сбудется твое само сокровенное желание, пусть не достигнутое будет-реально достигнутым, несбыточное- исполнившимся, просто будь здорова!!!!
[img][/img]%3Cbr /%3E%3Cbr /%3E[img=%3Ca href=%22http://blestki.com/prazdnik16.html%22 target=%22_blank%22 rel=%22nofollow%22%3E %3Cimg src=%22http://blestki.com/3/034.gif%22 alt=%22%22 title=%22%22 /%3E%3C/a%3E][/img]

[img= ][/img]
 
Моя дорогая и любимая Лейла!!!
каюсь, что с опозданием, пока добралась, но разве добрые пожелания от чистого сердца имеют срок давности?
Я очень тебя люблю, и желаю всего-всего-всего самого наилучшего и побольше!
Чтобы в жизни все что задумано, то исполнилось! И чтобы кандидатская сама собой защитилась и чтобы дом твоих родителей всегда был полон счастья и благополучия! Чтобы то, что мы называем женским счастьем пришло, и никогда не уходило! Чтобы братик твой скоро вернулся! Чтобы ну во общем, чтобы все было очень хорошо!!!!!!
Насыблы бол!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Поздравляю! Счастья, добра, света и радости тебе!
 
Алгъышлайма!!!
Насыблы къызчыкъ бол!!!
Аллах джюрегингде болгъан иги муратларынгы къолунг бла тутар насыбны берсин!
 
Лейля туугъан кюнюнг бла алгъышлайма)))Насыплы саулукълу бол)))
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам