Руслан Сарин Студио! Алгъышлайбыз!

Руслан Сарин Студио! Алгъышлайбыз!

Totur_Ram 30.03.2012 01:00:01
Сообщений: 5904
Алгъышлайма, Руслан! :превед:
Аллах насыб берсин! Иги мурталарынга джет! Толу юйдегили бол! Кюнлеринг джырлай-джырлай барсынла! Хаманда!
И песня в подарок!

Ответы

Shine 29.03.2013 17:52:34
Сообщений: 844
Аллах кеб насыб берсин, Русик!)) Пусть все у тебя получается, сбывается и исполняется!))

Делай то, что должен и будь, что будет...
Azamat_SPb 29.03.2013 19:30:21
Сообщений: 2229
Туугъан кюнюнг бла!)

.
Dalila 31.03.2013 11:32:33
Надо же, в один день с моей сестрой родился. Недаром чувствовала хорошего человека! Насыплы бол, Аллах къызгъанмасын!
Апсатыны ариу къызы 31.03.2013 18:06:03
Сообщений: 92
Поздравляю! Пусть у тебя все задуманное получится!
Желаю творческих успехов, кучу идей и конечно же удачи!
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
РСС 02.04.2013 13:49:46
Сообщений: 1399

1 0

Totur_Ram, сау бол, чистый къарачай пацан не джашырыу! :)
ол сен адамлагъа игилик этерге къызгъанмагъанча Аллах да къызгъанмасын сенге игиликле буюрургъа!





КёлКёз, сау бол келин)) сени татлы джумшакъ тилингча, татлы джумушакъ болсун джашаунг! юйдегингден къуаныб джашар насыбны берсин уллу Аллах! :гоккачыкъ:


Кармен, согласен, без стандартного комплекта никуда :) ведь без здоровья как будешь счастливым... главное расставить приоритеты ;) поэтому я тоже тебе желаю того же самого только умноженного во сто крат! :):гоккачыкъ:


Shine, Спасибо дружище!)) кстати не помню поздравлял тебя со свадьбой или нет,, ПОЗДРАВЛЯЮ)), насыблы бол, аны да насыблы эт:гыы:




Azamat_SPb, сау бол))




Dalila, сау бол, сестре привет) хорошие мы дейсе, мм, приятно, тогда давайте все хорошие будем держаться вместе :гоккачыкъ:


Апсатыны ариу къызы, сау бол алтын чач)) чем больше тебя узнаю теб больше хочется дописать твой ник, Апсатыны ариу, акъыллы, джарыкъ, узун чачлы, намышлы, итд къызы))) сени насыбынг да, ма бусагъат терекле чагъарыкъдылада, ма ала бла бирге чакъсын!:гоккачыкъ:



а еще некоторые хотят прикрыть поздравлялки! :) наверно их никто не поздравлял и они не знают как это приятно :гыы:

Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
Farida 29.03.2014 18:20:09
Сообщений: 396
РСС, с Днём Рождения! :превед:
Пусть сбываются Ваши заветные желания! :превед:

Прикрепленные файлы


Чистые помыслы-добрые дела)
Totur_Ram 29.03.2014 19:36:35
Сообщений: 5904
О! Не аман дженгил барады заман! Энди уллу джаш болдунг!))) :дайпять:
Алгъашлайма, Руслан! :серенада:
"Мамырлыкъ" деб, кючюкге къру сен атарыгенг, сенге мамырлыкъ теджерге деб тураем, энди уа билмейме))) :гыы:
Аллах иги муратларынг къабыл этсин! Ишингден, юйюнгден, джашаунгдан къууандырсын!
Саугъагъа не джыр салырга билмей кеб сагъыш этдим, дагъыда бир иги джыр табханма, сенге ашырама)))

:серенада:
SOFIKOSHKA 29.03.2014 19:43:58
Сообщений: 685
Руслан, мои поздравления и пожелания всего самого суперского и наилучшего во благо тебя и нашего народа)))

АЛЛАХ иги муратларынгы берсин! :)

что бы быть в Эльбе, надо что бы Эльба была в тебе... (с)
ALANULAN 29.03.2014 19:52:15
Сообщений: 856
АААААААМИИИИИИИИИН!

ПЛЮС)))

РУСЛАН ШЫЙЫХ!
АЛЛАХУТАГЪАЛА
ТУУГЪАН КЮНЮНГЮ КЁБ ДЖЫЛЛАНЫ БАШЫ ЭТСИН,
МУРАТЛАРЫНГЫ КЁБЕЙТСИН, АНДАН СОРА ДА АЛАНЫ БАРЫНА ДА САУ-ЭСЕН ДЖЕТДИРСИН !
Изменено: ALANULAN - 29.03.2014 19:53:22

с УВАЖЕНИЕм !
бездушный кролик 29.03.2014 19:59:50
Сообщений: 14960
Алгъышлайма!!!Насыплы бол!!!

Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
Сэстренка 29.03.2014 20:54:09
Сообщений: 9936
Цитата
Руслан Сарин Студио! Алгъышлайбыз!, Туудунг эсе - джаша!)))
Уфффффффф!)))))) не дочитала до "туудунг эсе", подумала: женился))))))))
В прошлом году , помню, такая же реакция на топик была)))))).

СаринСтудио, с Днем рождения!))) На свадьбу приехать не обещаю, но если женишься, я тебя таааааааак от души поздравлю))))))). :ухх:
Аллах ашхы муратларынгы толу этсин!

Я самая классная на форуме))))))))))))))
romantik 29.03.2014 21:38:21
Сообщений: 623
Тугъан кюнюнг, бла алгъышлайма ПУХ!!! :гыы: :гыы: :гыы:






мики 29.03.2014 21:46:14
Руслан с самыми добрыми и искренними пожеланиями позволь присоединиться и мне, ко всем кто спешит поздравить тебя сегодня. :oops:
Алллах ахшы умутларынгы толтурсун,саулукъ,узакъ ёмюр берсин! :гоккачыкъ:
РСС 30.03.2014 15:04:22
Сообщений: 1399
Farida, спасибо ФариДочка :гоккачыкъ: дай Всевышний чтоб ты радовала и дальше не только родителей и нас своими талантами и развитым не по годам умом :)


Totur_Ram, уоу, къайдан чыкъдынг!) сен президент болургъа джараулуса билемисе аны!)) хар джыл сайын унутмайын алгъышлайдылайса президентча адамланы))
Аллах разы болсун! :)
п.с. ол джырны мен сенге берирге деб тура эдим саугъагъа, энди уа билмейме))) ызынга къалай берейм саугъагъа, это же не рубашка в Карачае чтоб по кругу дарить)) так что разы бол, къалдынг саугъасыз))
пф! мен саугъаланы шайыма санамайма мы дейсе?)) айтама да сен чиииисссссссссстый къарачайлыса!!!)))


SOFIKOSHKA, ООО СофиКошка!) я и Софию люблю и кошку, а уж тебя два в одномчукъну,,, эки къат!) тем более кёбледен эшитеме это эталон женской красоты деб сени юсюнгден))) :гоккачыкъ: сау бол, насыблычыгъыбыз, АЛЛАХ андан да насыблы этсин!


бездушный кролик, сау бол, сен да душевный кролик бол)) прям вот от души есть жи))


romantik, сау бол Пятачок)))))


мики, сау бол иги къыз, Аллах сенден да къызгъанмасын игиликлени, насыблы бол къачанда! :гоккачыкъ:


Сэстренка, Правильно ты подумала)) и в прошлом году у тебя была правильная реакция)) так что спасибо))) Аллах сенге да буюрсун кереклинги, Амин Аллах! :гоккачыкъ:


ALANULAN, ма эркиши десенг эркиши!))) УАКЪ ХАРИФЛЕГЕ ДЖОЮЛУБ АЙЛАНМАЙДЫ))) сау бол Салых, Амин Аллах! Биргелей! Аллах барыбызгъада саулукъ насыб берсин!
Изменено: Totur_Ram - 31.03.2014 01:29:56

Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
Azamat_SPb 30.03.2014 15:10:34
Сообщений: 2229
Руслан, алгъышлайма! Муратларынга джет!)

.
РСС 30.03.2014 15:17:48
Сообщений: 1399
Azamat_SPb, Сау бол Азамат, Большой Брат) сени да джюрегингде не муратынг бар эсе ол толсун Аллах айтыб!

Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
2300993 30.03.2014 16:21:23
Сообщений: 510
РСС, Вот оно как )))это тебя мой дети смотрят, и стобой пытаются разговаривать))Я и сам с удовольствием смотрю.Помнишь вот этот свой отрезок ..Карачайча плохо говоришь кёреме....)))))??
Бек саубол иги иш этесе.
Алгъышлайма Аллах саулукъ,уллу насыб берсин.
Dalila 30.03.2014 16:32:14
Тууугъан кюнюнг бла! Аллах муратларынгы толтурсун! :)
Totur_Ram 30.03.2014 18:39:31
Сообщений: 5904
РСС, :lol: :lol: :lol: кинонгу ал джанына туура бусагъатда къарагъанма, большой разборкала этерик болурбуз дейме, ингирде къараб бошагъанлай))))
Карачай Карачай 30.03.2014 18:53:22
Сообщений: 1230
РСС,
Иманлы бол! Саулукълу бол! Аллах сюйгенледен бол!

АЛЛАХ ВСЕВЫШНИЙ сказал:
«Воистину, каждый человек - в убытке, кроме тех, которые УВЕРОВАЛИ, совершали праведные деяния, заповедали друг другу истину и заповедали друг другу терпение!» (КОРАН: сура 103 («аль-'Аср»), аяты 2-3).
РСС 30.03.2014 19:32:09
Сообщений: 1399
Цитата
2300993 пишет:
Помнишь вот этот свой отрезок ..Карачайча плохо говоришь кёреме....)))))??
да что-то знакомое, по моему из мультика Домбай))

сау бол, сабийлерингден къуаныб джашар насыбны берсин уллу Аллах!


Dalila, Сау бол иги къыз, Аллах сенге да берсин муратларынгы толусу бла :гоккачыкъ:




Карачай Карачай, ай сау бол керти патриот къарнашыбыз, биргелей!



Totur_Ram, ким огъай дейди, только в соответствующей теме, буну ары батма бир къой, айбди уже др прошло (которое я не помню чтоб когда-то отмечал)) а поздравления всё идут и идут)
так что пиши что не понравилось (хаманда понравилось болуб турургъамы керекди, шуургъа къуру шекер атылмай ушайды, тузчукъ да шибижичикда атылсын)) учтём на будущее :гыы:

Я тебе один умный вещь написал, только ты не обижайся (~с))
2300993 30.03.2014 19:44:45
Сообщений: 510
Цитата
РСС пишет:
Цитата
2300993 пишет:
Помнишь вот этот свой отрезок ..Карачайча плохо говоришь кёреме....)))))??
да что-то знакомое, по моему из мультика Домбай ))

сау бол, сабийлерингден къуаныб джашар насыбны берсин уллу Аллах!

Саубол. барыбызгъада биргелей
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный