tasik boganmisa ?chirt

Tansik 22.02.2005 23:48:24
Alay tansik boganma altin kollu Anachigim alay tansik boganma Djanimdan suygen atachigim kelalmayma aytalmayma aglagiz meni ! ma endi altinchi djaz boladi bsagat ! endi kachan kereme sizni ! djarathan ALLAH siylidi bizni ! ol ariulani ariu kart anachigim netedi meni tansik bolganma chidayalmayma aglagiz meni! ullu ALLAH iedi bizge keleme TAULU ANAM SAKLAGİZ MENİ !!! senden bashha barmidi djer usunde Ana ! adam tuldu taulu tyuldu djuab etken bala ! sinamagan bilmeydi ANA etken shuurnu ! ant eteme djarashmaydi bashha shuur manga !sizge ALLAH bersin iman sauluk djashauda ! kelalmasam kechigiz meni ! tubeshirbiz ALLAH aytsa djannetde ! sau kaligiz taulu ana atala ! tilerimdi sizgeda ma bulani ! taulu egech karnash bolgan adamla! !!!!!!!!Ray pod nogami vashih materey ! proshu lubit i uvajat ih ! lish tot poymet kto otdalen i ukogo ih net !!!!
Ella 23.02.2005 00:48:24
Kak ya tebya ponimau ((((((((((((((((
Без имени 28.02.2005 03:51:08
Я тебя понимаю .только на расстоянии мы можем оценить как они нас любят .Я каждый день скучаю по ним . Я жалею о том что многое им не сказала , но Аллах айтса ещё скажу. только они нас любят искренно . я чуть не потеря свою маму . после сложной опирации. но Аллахны кючубла все обошлось. теперь при первой возможности еду домой ,что б увидеть их , и какое это счастье что они у меня есть. Пишу эти строки ,а сама плачу, все переживаю заново. Только уехав из дома я поняла очень многое ,что они для меня ВСЁ. Я их очень сильно люблю
Душа 28.02.2005 03:54:09
да... это единственная безусловная чистая любовь.....
one of you 28.02.2005 11:19:08
OnE oF yOu, эт я типа под вашими словами расписался:)))) Гъыы:))
Murat 28.02.2005 14:25:13
....... Аллах айырмасын сизни....
Девушке скучно) 08.03.2005 17:16:40
Tansik, кимни джашы эсенг да, хар сезюнге шукур Аллахха, сени анангдан насыблы ана болмаз, ананы алай сыйлай билген, Аллах бири-биригизден айырмасын, ананга да Аллах саулукъ берсин. Анагъа алай сый бере билген, ананы шхуурундан башха шхуур татымайды деб ант этген джаш емюр емюрюнде бир джаннга хата салалмаз деб алайды келюм... Былайда джазгъанынгы кеб къайтарыб окъудум, терен сагъышха ийдинг, джашырмайын кертисин айтсам... Сагъыш этеме да, аннямы джангыз бир кере "джылама, ариу къызса сен" деб башымы бир кере сылагъаныныча бирни борчун къайтаралмагъанма деб билелмейме... Кеб джаша, ким эсенг да, Аллах атанг ананг бла, джуукъларынг бла сау - эсен тюбешдирсин... сенича бир джашы болса мени анам да толу насыблы боллукъ болур эди...
насып 09.03.2005 22:53:48
Tansik у меня нет слов !Амин Все что можно написать хорошего про родителей ты написал .Я сама в далеке от о них ,.........я так тебя понимаю. Без имени ты права только на расстоянии мы можем понять их любовь . Низкий ВАМ поклон за ваши слова Аллах айырмасын бизни аладан ..............................
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный