Войти на сайт
29 Марта  2024 года

 

  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Къарны аманнга къазан такъдырма, къолу аманнга от джакъдырма.
  • Айтылгъан буйрукъ, сёгюлмез
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Чомарт джарлы болмаз.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Таукел адам тау тешер.
  • Ёмюрлюк шохлукъну джел элтмез.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Акъыл сабырлыкъ берир.
  • Ханнга да келеди хариблик.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Джуртун къоругъан озар.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Аш иеси бла татлыды.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Намыс сатылыб алынмайды.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Къулакъдан эсе, кёзге ышан.
  • Тюкюрюк баш джармаз, налат кёз чыгъармаз!
  • Джюрек кёзден алгъа кёрюр.
  • Адамны адамлыгъы къыйынлыкъда айгъакъланады.
  • Аман киши кеси юйюнде – къонакъ.
  • Дуния аламаты сен эсенг да, игиме деб айтма.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
  • Душманны тышы – акъ, ичи – къара.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Ишленмеген джаш – джюгенсиз ат, ишленмеген къыз – тузсуз хант.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Къарт айтханны этмеген, къартаймаз.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.

 

Страницы: Пред. 1 ... 31 32 33 34 35
RSS
Есть проблемы по ПК&Web? Вам сюда!
 
уважаемая [b:585de22b18]Дымка[/b:585de22b18], а так же другие товарисчи пользователи... :smt019 интерфейс ФайнРидер от версии к версии становится все проще и очевиднее... :smt018 не надо искать ссылки на крякнутый варез!!! :smt018 просто внимательно прочтите все подписи к иконкам... :smt006
 
Цитата
если у кого то в пределах г. Черкесска имеются проблемы с вашим персональным компутером, обрасчайтесь в личку...
а что делать тем, кто не в пределах Черкесска, и Тау куда-то исчез? :smt010 Не знаю, может у кого-то была аналогичная проблема среди выше отписавшихся, но у меня все браузеры без исключения глючат, когда я захожу на сайт "вконтакте". А интернет эксплорер, вообще, сам по себе перестал работать и открываться. И мозилла иногда вообще не открывается...По ходу я поймала вирус, который не убивается обычным сканированием антивирусника...
 
[b:3c27616084]inessa[/b:3c27616084], увы и ах - я пешеход и к сожалению... за пределы Черкесска для меня добраться проблема... а более подробно можно описать проблему?
 
[b:0fc41cea7c]inessa[/b:0fc41cea7c], у меня бывает так(наверное, так) из-за программы VKSaver.. удаляю - все нормально) потом снова если понадобится - скачиваю..до новых глюков )))
 
[b:b89d52c9d6]Youth[/b:b89d52c9d6], ну, ничего себе...удалила этот VKSaver, вроде бы как все прошло...правда, там еще одна папка VJVkontakte. Её пыталась удалить, безуспешно, только из содержимого через CCleaner удалось некоторые файлы удалить, а папка с еще тремя файлами удаляться не хочет)))Ну, и сэйвер у них термоядерный какой-то)))Сау бол :smt006 [b:b89d52c9d6].ru[/b:b89d52c9d6], но еще одна проблема у меня осталась. Интернет Эксплорер вообще не работает. При попытке открыть его выходит окошко с сообщением, что программа закрывается из-за неполадок. Какие именно неполадки, не сообщается. Может эксплорер как-то обновить надо :smt017
 
[b:76af6cbc29]inessa[/b:76af6cbc29], какая версия Windows и какая версия эксплоера? товарисчи если вам надо сохранять какие либо файлы из ВКонтакте или из YouTube вы можете для этого использовать расширения для браузеров... а не доверятся программкам сомнительного содержания и происхождения... для Opera - https://addons.opera.com/ru/addons/extensions/ для Chrome - https://chrome.google.com/webstore?hl=ru&category=ext для Firefox - https://addons.mozilla.org/ru/firefox/
Страницы: Пред. 1 ... 31 32 33 34 35
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам