Войти на сайт
28 Марта  2024 года

 

  • Адам боллукъ, атламындан белгили болур.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Джашынгы кесинг юретмесенг, джашау юретир.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Терек ауса, отунчу – кёб.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Ат басханны джер билед.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Эм ашхы къайын ана мамукъ бла башынгы тешер.
  • Эртде тургъан джылкъычыны эркек аты тай табар.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Зарда марда джокъ.
  • Айтхан сёзюне табылгъан.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.
  • Эринчекге кюн узун.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Аджалсыз ёлюм болмаз.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Чомартны къолу берекет.
  • Кюн – узун, ёмюр – къысха.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Элни кючю – эмеген.
  • Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Бетинги сатма, малынгы сат.
  • Эринчекни аурууу – кёб.
  • Айранны сюйген, ийнек тутар.
  • Бастасын ашагъан, хантусун да ичер.
  • Хантына кёре тузу, юйюне кёре къызы.
  • Къайгъы тюбю – тенгиз.
  • Кийим тукъум сордурур.
  • Джылкъыдан – ат чыгъар, тукъумдан – джаш чыгъар.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Ёнгкюч къууана барыр, джылай келир.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Ася...Акъбийче...Чулпан и Ахмат...Апай;-) толу юйдегили болугъуз!;-)
 
Ну что? Поздравляю... Я очень за вас рада..;-) Ася, ты такая красивая сегодня..такая улыбчивая..пусть и дальнейшая жизнь будет такой же теплой..радостной;-) Ахмат, ты обещал ее беречь..и я тебе верю..;-) ты такой молодец;-) счастья вам...Аллах бир биригизден айырмасын;-)
 
Хорошая новость! Поздравляю! Будь счастлива, Аська! :smt127 :smt127 :smt127
 
О, я так щаслиф :smt023 Как хорошо вернуться после поездки и сразу такая новость!!!!!!!!! Очень рада за обоих!!!!!!!!!!! Ахмат такой добрый и хороший парень, и такая девушка досталась!!! Пусть и он ее бережет, и она его!!! Аллах толу юйдегили этсин, бек-бек насыплы болугъуз! Ася :smt127 Ахмат, ты крут :smt023 :smt006
 
хорошая новость)))Аллах насыб берсин джангы юйдегиге...))) экигизда... джангы джуукъларыгъызгъа къууаныгъыз, аланы къууаныдырыгъыз...))аман кюнде бирибигизге билек бола, иги кюнде...бирбиригизни кёзюне къараб къууаныгъыз...)))сизни юйгюз... къалгъанлагъа юлгю болсун...))алгъыш айтылгъан сагъатда... Ахмат бла Асиятча...деб айтылырча джашауугъуз болсун...))) къууанчыгъыз кеб... бушуугъуз аз болсун...)))аман адамланы аманлыгъындан... зарланы зарлыкъларындан... сезчюлени сезюнден...Аллах сизни юйню сакъласын...))) Аллах насыб бла саулукъ берсин экигизге да...)))
 
[b:9128137238]Асюта!))) Поздравляю! Желаю счастья! Долгих лет совместной жизни...взаимопонимания...уважения...))) Бирге этген муратларыгъыз толсунла...)))[/b:9128137238]
 
Аллах насыбдан айырмасын, толу юйдегили болугъуз!))
 
[b:89db3b3056]Присоединяюсь ко всем поздравлениям ! Что бы все сложилось и сбылось![/b:89db3b3056] :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Асююю, Асючюкъ, толу юйюр болугъуз! Аллах бир биригизден айырмасын! Шуёх болсун узун-къууанчдан толгъан жолугъузда! И пусть сбудутся все ожидания! :smt111
 
присоединяюсь)) Аллах бир биригизден айырмасын, толу юйдеги болугъуз)) Счастья, понимания, любви!))))) Ася, Акъбийче!))) :smt127
 
ну ведь я знала, что долгие исчезновения наших фройлен (по тенденции) влекут свадебные мероприятия! Поздравляю! Не знаю, кто такой Ахмат, но думаю, что ему фантастически повезло! Акъбийче-молодец! обоим счастья в новой жизни!
 
ооо. мои искренние Поздравления! Желаю всего самого наилучшего! :smt006 :smt006 :smt006 Молодец, Ася))
 
ПОЗДРАВЛЯЮ от всей души!!!! Аллах бир биригизден айырмасын, толу юйдеги болугъуз)) :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 Ася -просто уникальная девушка! Талантливая умница, обаятельнейшая и очень очень отзывчивая девушка, пусть их совместная жизнь с Ахматом будет приносить только взаимную радость и благополучие их двум родам! Очень очень рады за вас! :smt006
 
[b:633284029b]Акъбийче[/b:633284029b], поздравляю! Ася-экстрималка решилась еще на один экстрим))) Желаю паре счастья и миллион незабываемых моментов!! И потомков по-больше :smt127 :smt127 :smt127
 
Ася, Ахмат, алгъышлайма! Насыблы болугъуз! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
[img:cae18eefb9]http://www.salon-flower.ru/uploads/gallery/main/svadba/002_3_1242116775.jpg[/img:cae18eefb9] Новость замечательная!! Поздравляю, толу юйдегили болугъуз, муратларыгъызгъа джетигиз. :smt127 :smt001
 
[img:ba6c7813e0]http://www.silkflowerwedding.com/Beautiful%20White%20Wedding%20Bouquet%20with%20Lillies.jpg[/img:ba6c7813e0]
 
[img:f3d40a74ca]http://open.az/uploads/posts/2009-12/1262134900_27681l.jpg[/img:f3d40a74ca]
 
Аська, алгъышлайма! толу юйдегили болугъуз! Ёмюрюгюз узакъ, насыбыгъыз толу, джашау джолугъуз узун болсун! :smt127 :smt127 :smt127
 
С удовольствием присоединяюсь!! будьте счастливы...всегда :smt127
 
С огромным удовольствием присоединяюсь ко всем поздравлениям! Акъбийче, к сожалению, лично не знакома, но слышала столько восторженных отзывов о тебе. Будьте счастливы! [img:9aa832fedc]http://s45.radikal.ru/i108/0909/5d/2ade64dcdebc.jpg[/img:9aa832fedc]
 
[b:ed83c419f1]Ася и Ахмат[/b:ed83c419f1], поздравляю Вас с вступлением в семейную жизнь...) счастья Вам... любви... удачи... взаимопнимания...) :smt127 :smt127 :smt127 Сюйгенигизча болсун...) [img:ed83c419f1]http://cards.meta.ua/img/cards/10/25_1.jpg[/img:ed83c419f1]
 
я так рад, так рад. это праздник и для моей семьи, Ася, ты нам очень полюбилась. сидим с мамой в архызе и радуемся. удивляюсь как русик не убился не попав к вам на свадьбу. толу юйдегили болугъуз! насыпта, къуанчда джашагъыз!
 
Такая новость, о ней я узнала в Домбае, и только сейчас дошла. Аська, такая улыбчивая и добрая. Аллах толу юйдегили этсин. Насыбда, къууанчда джашатсын)) От чистого сердца, самого наилучшего))) :smt127 :smt127 :smt127
 
ОТ всей души поздравляю Вас!!!! Новая эльба-пара!!!!!! КАк же это чудеееснооооооооооооооо :smt007 Очень-очень рада за Вас!!!!!!!! Толу юйдегили болугъуз!!!!!!!!!! Болгъан муратларыгъыз толсунла!!!!!! Аллах бир биригизден айырмасын!!!!!!! Насыблы болугъуз :smt127 :smt127 :smt127 [img:de26b6064e]http://huliganki.clan.su/_nw/0/90851975.jpg[/img:de26b6064e]
 
оооо, поздравляю Ася :smt127 :smt127 :smt127 Толу юйдегили болугъуз, муратларыгъызгъа джетигиз, бирбиригизни ангылаб, бирбиригизни кёзюне къараб джюз джыл джашагъыз))) [img:e437969c44]http://melochi-jizni.ru/_ph/29/2/963047220.gif[/img:e437969c44]
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам