Войти на сайт
28 Марта  2024 года

 

  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Уясында не кёрсе, учханында аны этер.
  • Ата – баланы уясы.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Туз, гырджын аша, тюзлюк бла джаша.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Ишлемеген – тишлемез.
  • Ауругъаннга – кийик саулукъ, джетген къызгъа – чилле джаулукъ.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Иги адам абынса да, джангылмаз.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • От этилмеген джерден тютюн чыкъмайды.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Айтхан сёзюне табылгъан.
  • Аз сёлеш, кёб ишле.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Акъыл бла адеб эгизледиле.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Терек ауса, отунчу – кёб.
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Къартны сыйын кёрмеген, къартлыгъында сыйлы болмаз.
  • Чакъырылгъанны аты, чакъырылмагъанны багъасы болур.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Иги сеники эсе да, сюйген кесимикин этеме.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Джюз элде джюз ёгюзюм болгъандан эсе, джюз джууугъум болсун.
  • Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Дженгил джетерикме деб, узун джолну къоюб, къысхасын барма.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Тойгъан антын унутур.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Поиск музыки
 
[i:7f082b7b79][b:7f082b7b79]Приветствую форумчане! Если нужна помощь в поиске песни, текста песни, видеоклипа, а так же, если есть у вас песня, но не известны название и исполнитель, то обращайтесь в этот топик![/b:7f082b7b79][/i:7f082b7b79]
 
http://kisa-online.mylivepage.ru/file/index вот первый отрывок песни, сразу говорю это начало 90-х.... мучаюсь неделю, песню помню, а исполнительницу - нет.... а хотела полный вариант найти)) может кто поможет?
 
summer вот это что за песня?
 
[b:cc21881ed1]Фортуна Фиделя[/b:cc21881ed1], неплохая работа)) я о видеоряде))
 
[b:9b41d97ba2]Z[/b:9b41d97ba2], 888 :smt004
 
Если хотите найти песню, но не знаете исполнителя и названия , просто забейте в поиск одну или пару строчек))) обязательно че-нить вылезет)) По крайней мере я иногда так делаю)) когда забываю исполнителя и название песни))
 
[b:bace6d535a]Z[/b:bace6d535a], ну выпиши мне пару строчек [-o< [-o< [-o<
 
[b:166d8bac59]Фортуна Фиделя[/b:166d8bac59], ты меня толкаешь на почти преступление против своего здоровья)))))))) щас же придется ноут доставать)))))))) а если уж засяду за ноут.... то все....пиши пропало :smt128))))))) очнусь только под утро :smt125))))))))) поэтому чуть позже займусь твоей песТней)))))))) дай мне еше жизнью насладиться немного)))))))
 
[b:282dcad9c8]Z[/b:282dcad9c8], ну хорошо))))))))))))))) жду))))))))))))
 
[b:e67480919a]Фортуна Фиделя[/b:e67480919a], лови вместе со словами))) Where The Whales Have Ceased To Sing... http://www.youtube.com/watch?v=EJJdj_stVVI
 
[b:48a9bd3d5f]aIien[/b:48a9bd3d5f], спасибо!!!
 
скачала)) слушаю)))))
 
открыла для себя Laleh, понравилось, кто что знает про нее? http://www.youtube.com/watch?v=wOTKwbGBvHs&feature=related
 
сперва смеялась)))))) терь уже нравится))))))))) ну не могу найти песню про девочку, которая собирала малину и порвала зеленые колготки))))))))))))) подскажите. пожалуйста)))))))) она мне настроение поднимает))))))))))))
 
ооо, не ищите)))) сама нашла))))))))))) кто то обозначил песню как хи-хи-хи))))))))))))) http://muzgruz.ru/music/17557991/
 
Есть специальные программки, которые служат для определения названия, исполнителя и даже альбома из которой песня. :smt121 И на комп и на телефон они есть. Сие программа запоминает кусочек песни и ищет похожее через инет. Не знаю работоспособна ли прога с российскими песнями, но с зарубежными проблем нет. :smt002
 
[b:145c24a832][i:145c24a832]За поиском песен Добро Пожаловать в эту тему![/i:145c24a832][/b:145c24a832] :smt006
 
я ищу одну песенку))) но не могу сказать какую...кажется она из фильма...)))
 
интересно, что же это за песенка))))
 
Цитата
Есть специальные программки, которые служат для определения названия, исполнителя и даже альбома из которой песня. :smt121 И на комп и на телефон они есть. Сие программа запоминает кусочек песни и ищет похожее через инет. Не знаю работоспособна ли прога с российскими песнями, но с зарубежными проблем нет. :smt002
у меня на телефоне есть такая. все узнает и русс и англ песни. даже японские OSTы ))
 
Где бы найти "Кавказ Таула"ны, ток не в исполнении Газаева? Он тож нравится, но раньше слышала более древний вариант...
 
во, клиб нашла... смотреть до конца. http://www.youtube.com/watch?v=Y8TEKbBX5OE
 
[b:90390c7fbe]дейдре[/b:90390c7fbe], сау бол! :smt023
 
ни у кого нету песни "Кёгюрчюн" в исполнении КЪАСБОТА ТАМБИЕВА?!?!?!?!?! ( Сууаблыкъгъа къаллыгъегиз......
 
:smt089
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам