Войти на сайт
29 Марта  2024 года

 

  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
  • Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Джырына кёре эжиую.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Къуллукъчума, деб махтанма, къуллукъ – хаух джамчыды!
  • Кютгени беш эчки, сызгъыргъаны уа, джерни джарады.
  • Уллу айтханны этмеген – уллаймаз.
  • Ёксюзню тилеги къабыл болур.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Сёз къанатсыз учар.
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
  • Байлыкъ адамны сокъур этер.
  • Узун джолну барсанг, бюгюн келирсе, къысха джолну барсанг, тамбла келирсе.
  • Эки итни арасына сюек атма, эки адамны арасында сёз чыгъарма.
  • Адамны артындан къара сабан сюрме.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Юреннген ауруу къалмаз.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
  • Къызгъанчдан ычхыныр, мухардан ычхынмаз.
  • Ата Джуртча джер болмаз, туугъан элча эл болмаз.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Бозаны арты дауур болур.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Иги сёз – джаннга азыкъ, аман сёз башха – къазыкъ.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Ётюрюкню къуйругъу – бир тутум.
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Эртде тургъан джылкъычыны эркек аты тай табар.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Насыблы элин сюер, насыбсыз кесин сюер.
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Экеулен сёлеше тура эселе, орталарына барыб кирме.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Таш ата билмеген, башына урур.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Шамиль Малкандуев - The Oskar
 
ссылка неформат..(удалил аааа)
 
не нравиться он мне))
 
как нынче принято говорить - это жесть!!! мэнсон, мля, практичиски... :smt129
 
очень уродливо выглядит...
 
а мне, кстати, нравится.. правда-правда... он не мэнсон, он - мадонна луиза вероника ))) только вот задумалась, а пустят ли его обратно в Штаты после этих штучек с американским флагом, ммм?
 
а че тему то оставили? :smt003
 
[b:93b6d32ae2]Мама-Анархия[/b:93b6d32ae2], )))))))))))))))))))))для диспутов)))))))))))))))))))))
 
[b:014a88a0b8]Добрый инопланетянин)))[/b:014a88a0b8], забавный тип этот Аскер)))))) фигурка прям жесть))))дефачкам на зависть))))))))))) да и глазки, я например, не умею так красиццо))))))))))))))
 
[b:670f2f9a0e]Мама-Анархия[/b:670f2f9a0e], )))))))))))))))))))Почему Аскер?))))))))))))Зовут Шама))))))))))))))Погоняло Оскар))))))))))))))))))) :smt129 :smt129 :smt129
 
[b:d304a8f27b]Добрый инопланетянин)))[/b:d304a8f27b], да его хоть Мальвиной назови, все к лицу))))))))))))))))))
 
[b:1fcfdb8e9f][i:1fcfdb8e9f]удалено цензурой...[/i:1fcfdb8e9f][/b:1fcfdb8e9f] :smt003
 
[b:8a9a71f902]Добрый инопланетянин)))[/b:8a9a71f902], я фотки его смарела....с голубыми тенями на веках....тьфу-тьфу-тьфу))))))
 
[img:36ddfa07ec]http://s61.radikal.ru/i174/0808/d1/d754ddef8c93.jpg[/img:36ddfa07ec] кстати, вот и девочка))))))
 
Хороша!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))
 
[b:eb1dfa63e3]Мама-Анархия[/b:eb1dfa63e3], краса :smt129
 
господа модераторы, это бред!!! удалить ссылку из за которой была создана тема и не удалить тему! черт знает что... удаляйте все. /мне как то пофигу на самом деле и я не воспринимаю это как притеснение кого бы то ни было, но нелогично это. конечно если это мимо правил, то надо привести в порядок, да. но доводите дело до конца/
 
[color=brown:35d63da117]Къызла, а вы его в "Девичник" пригласите. :smt001[/color:35d63da117]
 
бессмыленный эпотаж с претензией на оригинальность, а также с комплексами, которые атрибутивны гей-культуре в целом (обида на все и на всех). Если бы он был ещё талантлив - нет же, посредственность и вульгарность.
 
[color=brown:c68eb0dece]Кстати, [b:c68eb0dece]Woody[/b:c68eb0dece], вот тебе наглядный пример, показывающий, что подлинный талант в человеке пробуждается вовсе не от большого количества тараканов в голове.[/color:c68eb0dece] [-X :smt001
 
[b:49c96b69e4]Кatik[/b:49c96b69e4], насчет этого конкретного примера - соглсаен, Катик. Но думаю - теме смысла и мотивов творчества заслуживает более достойного места для обсуждения, предлагаю создать такую тему. Фортунушка, племяшка, открывай тему, поумничаем)
 
А телефончег его (даже её) не дадите)))))) Кстати он ещё поет что ли? Я давно не слышал. Песня мне его одна нравится: "Между мной и тобой остается лишь ветер..."
 
Цитата
А телефончег его (даже её) не дадите))))))
:smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103 :smt103
 
Цитата
А телефончег его (даже её) не дадите)))))) Кстати он ещё поет что ли? Я давно не слышал. Песня мне его одна нравится: "Между мной и тобой остается лишь ветер..."
поёт)) даже сам видел и слышал)) на дне рождение у друга выступил)) зрелище не для слабонервных кавказцев)))
 
Цитата
не для слабонервных кавказцев)))
ээээээээээ, эщтемисе, братан, кавказцы слабонервные не бывают! :smt003
 
Всмысле,могли не удержаться и надавать певцу, чтобы он потом долго.. по острию ножа)) :smt003
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам